Kerkdiensten Merkem

 

 

 Sint Bavo Kerk in Merkem

 

Eucharistievieringen

in Merkem

 

Mooie Film van de klokken Sint Bavo kerk van Merkem.

Gefilmd door;

Tim Martens, (Lander Vierendeel & Joeri De Vreese)

Klokkenliefhebbers en leden van de Gentse Beiaardkring).

 AANDACHT!

Familie missen kunnen opnieuw aangevraagd worden. Vraag deze tijdig aan 3 weken vooraf om in Kerk en Leven te laten verschijnen.

 

SINT-BAVO – Merkem

De kapel van Langewaede is elke dag open van 9.30 uur tot en met 16.30 uur.

De kerk is open van maandag tot en met zondag van 10.00 uur tot en met 16.30 uur.

Iedereen van harte WELKOM.

De kerk is open van maandag tot en met zondag van 10.00 uur tot en met 16.30 uur.

Iedereen van harte WELKOM.

Eucharistievieringen met intenties: graag terug aanvragen of bevestigen. (ivm juiste datum) Dank u.

De weekvieringen gaan door in de kapel van Langewaede vanaf woensdag 4 mei. Iedereen Welkom.

 

Woensdag 18 mei:

18.00 u. Gelezen mis: fundatie familie Waeyaert Klerken.

Aansluitend na de viering om 18.45u Mariaverering aan de kapel, Hoge Ieperweg, Mevr Decancq- Verduyn Ivonne.

 

Zondag 22 mei Zesde Paaszondag

9.30 u Eucharistieviering

-Marcel Thery en echtgenote Estella Bryon en dochter Martine.

-Frans Van Exem en echtgenote Alice Verhelst en overleden familie.

Lector: Ria Vanderwee

 

Woensdag 25 mei:

18.00 u. Gelezen mis: fundatie familie Waeyaert Klerken.

Aansluitend na de viering om 18.45u Mariaverering aan de kapel in de westbroekstraat, familie Vanlerberghe.

 

Donderdag 26 mei: Onze Lieve Heer Hemelvaart

9.00 u. Eerste communie voor de 7 jarigen van Merkem

 

Zondag 29 mei: Zevende Paaszondag

9.30 u. Eucharistieviering 

-Gaston Notredame en echtgenote Laura Defoor en overleden familie

Lector: Lucrése Van Coppenolle.

 

Woensdag 1 juni

18.00 u. Gelezen mis: fundatie familie Waeyaert Klerken.

 

Zondag 5 juni Pinksteren

9.30 u. Eucharistieviering Fundatie familie Waeyaert Klerken

Lector Ann Vandekerckhove

 

Woensdag 8 juni

18.00 u. Voor overleden ouders en familieleden..

 

Donderdag 9 juni

19.00u. Feestviering Ferm Merkem.in de kapel van Langewaede.

 

GEDOOPT TOT KIND VAN GOD

Arthur Leeman is gedoopt op 15 mei 2022.  Het zoontje van Thomas Leeman en Inne Baes. Het gezin woont in de Steentjemolenstraat in Elverdinge.

Proficiat aan de families.

Mevrouw Anna Van de reviere weduwe van de heer Jérome Vansteenhuyse.

Zij is geboren in Aalter op 22 mei 1924 en rustig thuis in Merkem, omringd door haar kinderen van ons heengegaan op 26 april 2022. De uitvaartdienst had plaats in de St.-Bavokerk op donderdag 5 mei 2022.om 10.30u.

Onze oprechte deelneming aan de familie. 

 

 

SINT – PETRUS   Lo

Donderdag 19 mei

9.00 u. Gelezen mis voor de intenties van de gevers in de kapel van O.L.Vr. van Fatima van Paul Melis Reninge

 

Maandag 23 mei

19.00 u. Rozenkrans aan de kapel van O.L.Vrouw Hazewind 8

 

Zaterdag 28 mei Zevende Paaszondag

18.00 u. Eucharistieviering Fundatie Duytschaever

Lector: Marie-Anne Camerlynck.

 

Maandag 30 mei

19.00 u. Afsluiting van de meimaand Rozenkrans in de kerk bij het beeld van O. L. Vr. van Schaerdeke

 

Donderdag 2 juni HH Marcellinus en Petrus

9.00 u. Gelezen mis Voor A.W. echtgenoot van G.V. en overleden familie Reninge.

 

Zaterdag 4 juni : Vooravond van Pinksteren

18.00 u. Eucharistieviering Fundatie: Jaargetijde Stichters en Weldoeners

Lector: Agnes Camerlynck

 

 

SINT – BARNABAS – Noordschote

( mondmasker,handen ontsmetten en afstand houden)

Zaterdag 21 mei : Zesde Paaszondag

18.00 u. Eucharistieviering Intenties op voorspraak van Pastoor Tommelein. 

 

Maandag 30  mei

19.30 u. Rozenkrans bij de kapel Jos Debruyne.

 

 

SINT – BARTHOLOMEÜS

                                    – Pollinkhove

Vrijdag 20 mei

19.30 u. Rozenkrans aan de kapel O.L.Vrouw van Troost Burgweg 56 ( Franklin Delanotte)

 

Zondag 22 mei Zesde Paaszondag

11.00 u. Eucharistieviering Fundatie Cornette Camiel

Lector: Chris Derwael

 

 

SINT – RICTRUDIS – Reninge

Dinsdag 24 mei

20.00 u. Viering voor de “ vruchten der aarde “ bij Luc Vandenheede Zuidschotestraat 20 Reninge 

Donderdag 26 mei Hemelvaart van de Heer

11.00 u. Eerste Communie voor de 7 jarigen van Reninge en Noordschote

Logistiek: Marceline Vandenbroucke en Danny Snick

 

Zondag 29 mei Zevende Paaszondag

11.00 u Eucharistieviering Fundatie Florimond Dequeker

Lector: Werner Mooren

Logistiek Filip Callens en Dirk Snick

 

Maandag 30 mei

20.00 u. Rozenkrans aan de kapel van Eric Struye Nieuwstraat 2

 

Zondag 5 juni Pinksteren

11.00 u. Eucharistieviering 

 

 

SINT – JOZEF – Jonkershove

Zondag 22 mei Zesde Paaszondag

10.30 u. Eucharistieviering

 

Zondag 29 mei Zevende Paaszondag

10.30 u. Eucharistieviering

 

Zondag 5 juni : Pinksteren

10.30 u. Eucharistieviering