Kerkdiensten Woumen

Sint Andreas kerk in Woumen

Eucharistievieringen

in Woumen

zaterdag 15 februari 2020

16.30 u. Oudekapelle

Gez. fundatiemis ten laste van het OCMW (1/5)

 

18.00 u. Leke

Gez. mis voor de parochianen

Gez. fundatiemis voor Leonie Parmentier

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. mis voor overleden echtgenoot (H.C.)

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. fundatiemis voor alle rechthebbende stichters (4)

 

 

zondag 16 februari 2020

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor andere rechthebbende stichters pro rata juris (5)

 

09.15 u. Woumen

Gez. jaarmis voor Clara Calmeyn, echtgenote van Maurice Maekelberg

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. mis voor een bijzondere intentie

Huwelijkszondag: viering “Valentijn anders”

 

10.45 u. Vladslo

Gez. jaarmis voor Arthur en Alice Follet – Steen

Gez. jaarmis voor Ingrid Vanden Beke, echtgenoot van Willy Baert

Lector: Mieke

Misdienaar: Maithé

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor een bijzondere intentie

 

zaterdag 22 februari 2020

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. fundatiemis voor de familie Tack

 

18.00 u. Beerst

Gez. fundatiemis voor Amand Vanhollebeke – Louise Maertens en kinderen

Misdienaars: Dylan Gussic; Pepijn Puype; Elisabeth

Lector: Ann

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. mis voor overleden medeparochianen (schaal Allerheiligen)

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. fundatiemis voor alle rechthebbende stichters (5)

 

 

zondag 23 februari 2020

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis  voor Pieter Deceuninck (1)

 

09.15 u. Leke

Gez. fundatiemis voor Eugenie Sabbe

Lector: Isabelle

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Georges Vanheule – Irma Timmerman en overleden familieleden

Tevens gez. jaarmis voor Etienne Debruyne en overleden familie

 

10.45 u. Esen

Gez. jaarmis voor Georges Vandermeulen en Alice Matten, dochter Frieda Vandermeulen en Raphaël Jonckheere en kleinzoon Henk Jonckheere

Tevens gez. jaarmis voor Achiel Lansen – Madeleine Vantoortelboom, overleden kinderen en kleinkinderen

Tevens gez. jaarmis voor Gabriël Decru – Yvonne Deparcq, Mariette Decru echtgenote van Albert Legein

Tevens gez. mis voor Gerard Verschoore – Agnes Debruyne en overleden familieleden

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis uit dankbaarheid

  

zaterdag 29 februari:

16.30 u. Oudekapelle/

18 u. Leke/18.15 u. Diksmuide/

19.30 u. Stuivekenskerke

 

zondag 1 maart:

9 u. Pervijze/9.15 u. Woumen/

10.30 u. Diksmuide/10.45 u. Vladslo/

18 u. Diksmuide

  

 

 Weekdagvieringen  

*Beerst

dinsdag 18 februari 2020

9 u. Fundatiemis voor Cyriel Onraedt en Ida Hindryckx

 

*Diksmuide

maandag 17 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Michel Boutteman (OCMW)

dinsdag 18 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Joannes Daems (OCMW)

woensdag 19 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor familie Dekeyzer (OCMW)

donderdag 20 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor familie Dekeyzer (OCMW)

vrijdag 21 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Pieter Delaey (OCMW)

 

*Leke

woensdag 19 februari 2020

9 u. Fundatiemis voor alle rechthebbende stichters

 

*Vladslo klooster

maandag 17 februari 2020

9 u. Voor de Goddelijke voorzienigheid

donderdag 20 februari 2020

9 u. voor genezing, familie Kerckenaere

 

*Woumen

dinsdag 18 februari 2020

18 u. Getijdengebed en mis voor overleden ouders en familie

donderdag 20 februari 2020

18 u. Mis ter ere van H. Apollonia

vrijdag 21 februari 2020

18 u. Mis voor welzijn

 

*Beerst

dinsdag 25 februari 2020

9 u. Fundatiemis voor E.H. Charles Hoet

 

*Diksmuide

maandag 24 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Elias en familie (OCMW)

dinsdag 25 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Engels (OCMW)

Aswoensdag 26 februari 2020

18.30 u. Gez. fundatiemis voor Antoon Gobert (OCMW)

Met medewerking van het Sint-Niklaaskoor en de vormelingen

donderdag 27 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Matthias Langlet (OCMW)

vrijdag 28 februari 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Joris Moenin (OCMW)

 

*Leke

Aswoensdag 26 februari 2020

9 u. Gez. fundatiemis voor Eugenie Sabbe

Met medewerking van de vormelingen

 

*Vladslo klooster

maandag 24 februari 2020

9 u. Fundatiemis voor Cyriel Riviere

donderdag 27 februari 2020

9 u. Fundatiemis voor rechthebbende stichters

 

*Woumen

dinsdag 25 februari 2020

18 u. Rozenkrans en mis voor welzijn

donderdag 27 februari 2020

18 u. Fundatiemis voor Rommelaere Jacoba, Soenen Constant; gevolgd door aanbidding

vrijdag 28 februari 2020

18 u. Mis voor welzijn