Kerkdiensten Woumen

Sint Andreas kerk in Woumen

Eucharistievieringen

in Woumen

zaterdag 24 oktober 2020

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. mis voor het welzijn van de christenen

 

18.00 u. Beerst

Gez. mis voor Jerome Ramman en Esther De Splentere

Misdienaars: Elisabeth en Janne

Lector: Ingrid

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. mis voor de zielen in het vagevuur (C.J.)

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. fundatiemis voor Francis Roobaert en huisvrouw

 

 

zondag 25 oktober 2020

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor Pieter Deceuninck (17)

 

09.15 u. Leke

Gez. fundatiemis voor de familie Tack

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Achiel Goemaere en echtgenote Margriet Bulcke en overleden familieleden

 

10.45 u. Esen

Gez. jaarmis voor Valère Vanoverschelde en Elvira D’Hulster

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Paula Dumarey, echtgenote van André Van Acker en kleinzoon Timon

 

zaterdag 31 oktober 2020

16.00 u. Woumen

Gez. fundatiemis voor de familie Tack

 

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. mis voor de overledenen in het vagevuur (C.J.)

 

18.00 u. Leke

Gez. mis voor overleden ouders (R.M.)

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. mis ter nagedachtenis van N.L.

 

19.30 u. Oostkerke

Gez. fundatiemis Nicolaas Soetelam en huisvrouw

 

 

zondag 1 november 2020

ALLERHEILIGEN

 

09.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor de overledenen van de familie (M.J.)

 

09.00 u. Pervijze

Gez. Mis voor Medard Depuydt – Elisa Maenhout en hun kinderen Sylvère en Maria Catrysse – Depuydt, Fernand en Irène Vandaele – Depuydt en Karel Depuydt

Tevens voor August Beuselinck – Maria Goderis en overleden familie

 

09.15 u. Woumen

Gez. jaarmis voor Marcel Nollet en Alida Van Tuyne

Tevens gez. jaarmis voor Jules Deschoemaeker, Godelieve Decoene en overleden familie

Tevens gez. jaarmis voor Gery Derdaele, echtgenoot van Desmedt Marie-Madeleine en overleden familie

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Louis Gheldof en echtgenote Elisabeth Reybroeck, voor de zonen Georges en André, voor André Vanhoutte, voor Roger en Eddy Speecke en voor Richard Rosseel, echtgenoot van Denise Gheldof

 

10.45 u. Esen

Gez. mis voor de overleden parochianen. Fundatiemis voor de familie Tack

 

10.45 u. Vladslo

Gez. jaarmis voor Roger en Godelieve Hinderyckx – Beheyt en zoon Martin Hinderyckx

Tevens gez. jaarmis voor Marcel en Simonne Decapmaker – Dewulf

Tevens gez. jaarmis voor André en Gabriëlle Beernaert – Moerman, Roger Depuydt, Maurice en Henriette

Lector: Martine 

Misdienaar: Maithé

 

15.00 u. Beerst

Gebedsdienst voor onze overleden parochianen met uitdeling van de kruisjes en gedachteniskaartjes

 

15.00 u. Leke

Gebedsdienst voor onze overleden parochianen met uitdeling van de kruisjes en gedachteniskaartjes

 

15.00 u. Vladslo

Gebedsdienst voor onze overleden parochianen met uitdeling van de kruisjes en gedachteniskaartjes

 

15.30 u. Woumen

Gebedsdienst voor onze overleden parochianen met uitdeling van de kruisjes en gedachteniskaartjes

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor overleden medeparochianen (schaal Allerheiligen)

 

 

maandag 2 november 2020

ALLERZIELEN

 

10.00 u. Pervijze

Gez. mis voor de overledenen sinds Allerheiligen 2019

Na de eucharistieviering worden de kruisjes van de overledenen aan de families overhandigd

 

18.30 u. Diksmuide

Gez. mis voor de overledenen van het voorbije jaar

 

zaterdag 7 november 2020:

16.30 u. Nieuwkapelle/

18 u. Beerst/18.15 u. Diksmuide/

19.30 u. Oostkerke

 

zondag 8 november 2020:

9 u. Pervijze/9.15 u. Leke/

10.30 u. Diksmuide/10.45 u. Esen/

18 u. Diksmuide

 

 

 

 

 Weekdagvieringen  

*Diksmuide

vrijdag 23 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis familie Bogaert (OCMW)

 

*Esen

vrijdag 23 oktober 2020

18.40 u. Rozenkransgebed

19.00 u. Fundatiemis voor de familie Tack

 

*Beerst

woensdag 28 oktober 2020

9 u. Fundatiemis voor H. Depuydt – Darras

 

*Diksmuide

maandag 26 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis voor August Borget (OCMW)

dinsdag 27 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Boussemaere (OCMW)

woensdag 28 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Michel Boutteman (OCMW)

donderdag 29 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Johannes Daems

vrijdag 30 oktober 2020

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Dekeyzer

 

*Esen

vrijdag 30 oktober 2020

18.40 u. Rozenkransgebed

19 u. Voor overleden echtgenoot W.V. en familie

 

*Woumen

dinsdag 27 oktober 2020

18 u. Rozenkransgebed en fundatiemis voor de familie Tack

donderdag 29 oktober 2020

18 u. Fundatiemis voor de familie Tack

 

*Diksmuide

dinsdag 3 november 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Pieter Delaey (OCMW)

Zegening van het Sint-Hubertusbrood

woensdag 4 november 2020

18.30 u. Fundatiemis voor Elias en familie (OCMW)

donderdag 5 november 2020

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Engels (OCMW)

vrijdag 6 november 2020

17.30 u. Aanbidding en biechtgelegenheid

18.30 u. Fundatiemis voor Antoon Gobert (OCMW)

 

*Leke

woensdag 4 november 2020

9 u. voor A.B. en familie

 

*Woumen

dinsdag 3 november 2020

18 u. Getijdengebed en fundatiemis voor de familie Tack

Zegening van het Sint-Hubertusbrood

donderdag 5 november 2020

18 u. Fundatiemis voor de familie Tack

vrijdag 6 november 2020

18 u. Voor een bijzondere intentie (M.D.)