Kerkdiensten Woumen

Sint Andreas kerk in Woumen

Eucharistievieringen

in Woumen

 

zaterdag 19 oktober 2019

16.30 u. Oudekapelle

Gez. fundatiemis voor de familie Tack

Omhaling Wereldmissiezondag

 

18.00 u. Leke

Gez. mis voor de Missies

Rozenkransgebed voor de mis, om 17.45 uur.

Omhaling Wereldmissiezondag

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. mis voor de intentie van de familie (M.A.)

Omhaling Wereldmissiezondag

 

19.30 u. Oostkerke

Gez. fundatiemis voor Crepin Jacobus en familie

Omhaling Wereldmissiezondag

 

 

zondag 20 oktober 2019 

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor Pieter Deceuninck (20)

Omhaling Wereldmissiezondag

 

09.15 u. Woumen

Gez. jaarmis voor de leden en overleden leden van Samana Woumen

Omhaling Wereldmissiezondag

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor de overledenen van de familie Geeraert

Tevens gez. jaarmis voor de overledenen van de familie Decloedt

Tevens gez. jaarmis voor Andre Mostrey – Irma Vanheule en dochter Marie-Roos Mostrey

Omhaling Wereldmissiezondag

 

10.45 u. Vladslo

Gez. jaarmis voor Joseph en Christina Bulcke – Comptdaer
Tevens gez. jaarmis voor Joseph en Irma Baert – Vanoverbeke, dochter Maria en schoondochter Ingrid

Tevens gez. jaarmis voor Jules en Isa Loobuyck – Dumeez, Michel Loobuyck en Jacqueline Laleman, Gilbert Loobuyck en Cecile Loobuyck.

Tevens gez. mis voor Samana Vladslo n.a.v. de ‘dag van de Chronisch Zieke mens’

Omhaling Wereldmissiezondag

Lector:  Karin

Misdienaar: Maithé

 

18.00 u. Diksmuide Begijnhof

Gez. jaarmis voor Paula Dumarey, echtgenote van André Vanacker en Timon

Omhaling Wereldmissiezondag

 

zaterdag 26 oktober 2019

16.30 u. Diksmuide

Gez. mis n.a.v. startdag Samana gewest Oostende

Met medewerking van het jongerenkoor van Lo-Pollinkhove

 

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. fundatiemis voor de familie Tack

 

18.00 u. Beerst

Gez. jaarmis voor Marcel Hindryckx, echtgenoot van Clara Plaisir en overleden familie

Misdienaars: Elisabeth en Daan

Lezer: Ingrid

 

18.15 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Maurits Vanoverbeke en echtgenote Godelieve Bylo en dochter Kristina Vanoverbeke

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. mis voor Kamiel Dewispelare en Maria Rommelaere

 

 

zondag 27 oktober 2019

09.00 u. Pervijze

Gez. Fundatiemis voor Pieter Deceuninck (21)

 

09.15 u. Keiem

Gez. jaarmis voor Simonne Bailleul en dochter Marleen Aneca

Lector: Julia

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Achiel Goemaere – Margriet Bulcke en overleden familieleden

Herdenking 20 jaar overlijden Mgr. Eugeen Laridon

Na de mis om 11.30 uur gratis concert door organist Steven Verplancke t.g.v. het parochiefeest.

 

10.45 u. Esen

Gez. mis voor de overleden parochianen en fundatiemis voor Eugenie Sabbe

 

18.00 u. Diksmuide Begijnhof

Gez. mis voor een bijzondere intentie (M.A.)

 

 

vrijdag 1 november 2019

09.00 u. Pervijze

Gez. mis voor August Beuselinck, Maria Goderis en overleden familie alsook voor Medard Depuydt, Elisa Maenhoudt, kinderen Maria en Karel en schoonzoons, Sylvère Catrysse en Fernand Vandaele

 

09.15 u. Woumen

Gez. jaarmis voor Marcel Nollet en Alida Van Tuyne

Tevens gez. jaarmis voor Gery Derdaele, echtgenoot van Marie-Madeleine Desmedt en voor overleden familieleden

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Louis Gheldof en echtgenote Elisabeth Reybroeck en zonen Georges en André; voor André Vanhoutte en voor Roger en Eddy Speecke en voor Richard Rosseel, echtgenoot van Denise Gheldof

Met medewerking van het Sint-Niklaaskoor

 

10.45 u. Beerst

Gez. jaarmis voor Marcel Decapmaker en Simonne Dewulf

Tevens gez. jaarmis voor André Beernaert en Gabrielle Moerman, Roger Depuydt, Maurice en Henriette

Tevens gez.  jaarmis voor Louis Darras en Margriet Debou

Tevens gez.  jaarmis voor Willy Moenaert en Nicole Hemeryck

Misdienaars: Florien en Daan.

Lezer: Filip.

 

 

zaterdag 2 november 2019 ALLERZIELEN:

10 u. Oostkerke/

18 u. Leke/18.15 u. Diksmuide/

 

zondag 3 november 2019:

9 u. Pervijze/9.15 u. Woumen/

10.30 u. Diksmuide/10.45 u. Vladslo/

18 u. Diksmuide Begijnhof

 

 Weekdagvieringen  

*Beerst

dinsdag 22 oktober 2019

9 u. Fundatiemis voor de familie Nevejan

 

*Diksmuide

maandag 21 oktober 2019

18.30 u. Voor de intenties van de kapel “Troost in nood”

dinsdag 22 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor Jozer Depoorter

woensdag 23 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor Jozer Depoorter

donderdag 24 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor Jozer Depoorter

vrijdag 25 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Callewaert – Wostyn

 

*Esen kapel O.L.Vrouw ter Hulpe

vrijdag 25 oktober 2019

18.40 u. Rozenkransgebed

19.00 u. Jaarmis voor Roger Marchand – Maria Christiaen, Casemir Christiaen – Augusta Desender, Eddy Dekein en Mario Deferme

Tevens voor overleden echtgenoot W.V.

 

*Keiem

donderdag 24 oktober 2019

9 u. Fundatiemis voor Vandenbussche-Waeyaert

 

*Leke

woensdag 23 oktober 2019

8.45 u. Rozenkransgebed

9 u. Voor veiligheid op de weg

 

*Vladslo klooster

maandag 21 oktober 2019

9 u. Voor B.S.

vrijdag 25 oktober 2019

9 u. Voor de Goddelijke voorzienigheid

 

*Woumen

dinsdag 22 oktober 2019

18 u. Getijdengebed en eucharistie t.e.v. St.-Rita (C.V.)

donderdag 24 oktober 2019

18 u. Eucharistie t.e.v. H. Godelieve (C.V.) en aanbidding

 

*Beerst

dinsdag 29 oktober 2019

9 u. Fundatiemis voor de familie H. Depuydt – Darras

 

*Diksmuide

maandag 28 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Hosten kinders

dinsdag 29 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Hosten kinders

woensdag 30 oktober 2019

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Hosten kinders

donderdag 31 oktober 2019 in de kerk

18.15 u. Gez. mis voor een bijzondere intentie (S.G.)

 

*Leke

woensdag 30 oktober 2019

8.45 u. Rozenkransgebed

9 u. Fundatiemis voor  alle rechthebbende stichters

 

*Vladslo klooster

maandag 28 oktober 2019

9 u. Fundatiemis voor Tappaty – Cijnspacht

 

*Woumen

dinsdag 29 oktober 2019

18 u. Rozenkransgebed en eucharistie voor overleden ouders (C.V.)