Kerkdiensten Woumen

Sint Andreas kerk in Woumen

Eucharistievieringen

in Woumen

 

LITURGISCHE VIERINGEN PASTORALE EENHEID SINT-PIETER GROOT-DIKSMUIDE

 

ZATERDAG 22 juni 2024

15.00 u. Stuivekenskerke

Kerkelijk huwelijk van Joachim De Grave en Kelly Es

 

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. mis voor Andre Neyrinck en echtgenote Jeanne Page

 

18.00 u. Beerst

Gez. fundatiemis voor Amand Vanhollebeke – Louise Maertens en kinderen

Lector: Ingrid

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor een overleden echtgenote (L.A.)

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. fundatiemis voor Johannes Desweemer en vr (9)

 

 

ZONDAG 23 juni 2024

09.00 u. Pervijze

Gez. mis voor een bijzondere intentie

 

09.15 u. Keiem

Gez. fundatiemis voor alle rechthebbende stichters pro rata juris (OCMW)

Lector: Isabelle

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. mis voor overleden ouders en zus (G.J.)

 

10.45 u. Esen

Gez. jaarmis voor de overleden leden van KBG-Esen en in het bijzonder voor hen die ons zijn ontvallen sedert de laatste jaarmis: Andrea Seys en Paula Beheyt

Tevens gez. jaarmis voor Albert Van Damme – Suzanne Deceuninck en overleden familie

Opgeluisterd door het Koninklijk Sint-Pieterskoor Esen

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor een goede gezondheid (A.D.)

 

 

ZATERDAG 29 juni 2024

14.00 u. Oostkerke

Huwelijk Charlotte Van Bruwaene en Bart Vandevyver

 

16.30 u. Oudekapelle

Gez. mis om zegen over de inwoners van Oudekapelle

Gez. fundatiemis vanwege het OCMW (5)

Kermiszondag

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor een overleden echtgenoot (D.A.)

 

18.00 u. Leke

Gez. fundatiemis voor Leonie Parmentier

 

19.30 u. Oostkerke

Gez. fundatiemis voor Johannes Desweemer en vr. (10)

 

 

ZONDAG 30 juni 2024

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor Pieter Deceuninck (14)

 

09.15 u. Woumen

Gez. mis voor overledene N. D.

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. mis voor het welzijn van de vormelingen

  1. vormsel zeven 16-jarigen uit ’t Saam campus Cardijn

 

10.45 u. Esen

Gez. fundatiemis voor Maria Deroo (wwe. Marcel Rommelaere)

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor de intenties van de familie (K.L.)

 

 

ZATERDAG 6 juli 2024

11.00 u. Leke

Huwelijk van Lore Sanders en Joeri Dierendonck

 

16.30 u. Sint-Jacobskapelle

Gez. mis voor het welzijn van de parochianen van Sint-Jacobskapelle

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

Kermiszondag

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis ter ere van de heilige Godelieve

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

18.00 u. Leke

Gez. fundatiemis voor alle rechthebbende stichters pro rata juris

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

Kermiszondag

 

19.00 u. Esen (kapel O.L.Vrouw ter Hulpe)

Noveenmis voor de overledenen van de familie Desnouck – Perneel

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

19.30 u. Oostkerke

Gez. fundatiemis voor Johannes Desweemer en vr. (11)

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

 

ZONDAG 7 juli 2024

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor Pieter Deceuninck (15)

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

09.15 u. Woumen

Gez. jaarmis voor Hilaire Vanheule en Margriet Vanryckeghem

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. jaarmis voor Josiane Vanheule, echtgenote van Gilbert Vandevelde en overleden familieleden

Opgeluisterd door het Gregoriaans koor Laudate Dominum

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

10.45 u. Vladslo

Gez. mis voor de overleden parochianen van Vladslo (omhaling gebedsdienst Allerheiligen)

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

Lector: Mieke
Misdienaar: Maithé

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. fundatiemis voor Matthias Langlet (OCMW)

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

19.00 u. Esen (kapel O.L.Vrouw ter Hulpe)

Noveenmis voor Georges Ossaer en echtgenote Maria Duchateau, schoonzoon Marnix, Xander en overleden familie

Omhaling voor plotse bijzondere noodsituaties

 

 

ZATERDAG 13 juli 2024

16.30 u. Nieuwkapelle

Gez. mis voor een overleden echtpaar (F.M. en M.B.)

 

18.00 u. Beerst

Gez. mis voor Roland Depuydt, echtgenoot van Christiane Depoorter

Lector: Nele

Misdienaar: Elias

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. fundatiemis voor Antoon Gobert (OCMW)

 

19.30 u. Stuivekenskerke

Gez. fundatiemis voor Johannes Desweemer en vr. (12)

 

 

ZONDAG 14 juli 2024

09.00 u. Pervijze

Gez. fundatiemis voor Pieter Deceuninck (16)

 

09.15 u. Keiem

Gez. fundatiemis voor alle rechthebbende stichters pro rata juris (OCMW)

Lector: Julia

 

10.30 u. Diksmuide

Gez. mis, jaargetijde voor de familie Dekeyzer (OCMW)

 

10.45 u. Esen

Gez. fundatiemis voor Maria Deroo (wwe. Marcel Rommelaere)

 

18.00 u. Diksmuide

Gez. mis voor overleden medeparochianen (schaal Allerheiligen)

 

 

zaterdag 20 juli 2024:

16.30 u. Oudekapelle/

18 u. Diksmuide & Leke/

19.30 u. Oostkerke

 

zondag 21 juli 2024:

9.00 u. Pervijze/ 9.15 u. Woumen/

10.30 u. Diksmuide/ 10.45 u. Vladslo/

18 u. Diksmuide

   

Weekdagvieringen

 

*Diksmuide

vrijdag 21 juni 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (11)

 

 

*Woumen

vrijdag 21 juni 2024

08.45 u. Eucharistie voor de school van Woumen

 

*Beerst

woensdag 26 juni 2024

9.00 u. Fundatiemis voor ‘Alle rechthebbende Stichters’

donderdag 27 juni 2024

9.00 u. Schoolviering Vrije basisscholen Beerst en Vladslo

Fundatiemis voor ‘Alle rechthebbende Stichters’

 

*Diksmuide

maandag 24 juni 2024

18.30 u. Mis voor een bijzondere intentie (C.J.)

dinsdag 25 juni 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (12)

woensdag 26 juni 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (13)

donderdag 27 juni 2024

8.45 u. Schoolviering Vrije basisschool Sint-Niklaas, uit dank

10.00 u. Schoolviering Vrije basisschool buitengewoon onderwijs Klimop, uit dank

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (14)

vrijdag 28 juni 2024

9.00 u. Schoolviering Vrije basisschool Sint-Niklaas, uit dank

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (15)

 

*Nieuwkapelle

woensdag 26 juni 2024

9.00 u. Schoolviering Vrije basisschool Wijland Nieuwkapelle, uit dank

 

*Vladslo (klooster)

maandag 24 juni 2024

9.30 u. Mis uit dank G.D. – B.R.

 

*Woumen

maandag 24 juni 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

dinsdag 25 juni 2024

18 u. Rozenkransgebed en fundatiemis voor Hosten kinders

donderdag 27 juni 2024

18 u. Mis voor overleden echtgenoot en ouders (V.C.) en aansluitend aanbidding

vrijdag 28 juni 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

 

*Beerst

woensdag 3 juli 2024

9.00 u. GEEN Mis

woensdag 10 juli 2024

9.00 u. Fundatiemis voor alle rechthebbende stichters

woensdag 17 juli 2024

9.00 u. Fundatiemis voor alle rechthebbende stichters

 

*Diksmuide

maandag 1 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (16)

dinsdag 2 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (17)

woensdag 3 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (18)

donderdag 4 juli 2024

18.10 u. Rozenkrans + litanie t.e.v. de heilige Godelieve

18.30 u. Mis ter ere van de heilige Godelieve

vrijdag 5 juli 2024

17.30 u. Aanbidding en biechtgelegenheid

18.10 u. Rozenkrans + litanie t.e.v. de heilige Godelieve

18.30 u. Mis ter ere van de heilige Godelieve

maandag 8 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (19)

dinsdag 9 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor E.H. Van Vossem (20)

woensdag 10 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Bambeke (OCMW)

donderdag 11 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Bogaert (OCMW)

vrijdag 12 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor August Borget (OCMW)

maandag 15 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Boussemaere (OCMW)

dinsdag 16 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor Michel Boutteman (OCMW)

woensdag 17 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor Johannes Daems (OCMW)

donderdag 18 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor de familie Dekeyzer (OCMW)

vrijdag 19 juli 2024

18.30 u. Fundatiemis voor Pieter Delaey (OCMW)

 

*Esen (kapel O.L.Vrouw ter Hulpe)
Noveen O.L.Vrouw ter Hulpe

dinsdag 2 juli 2024

19 u. Mis voor overleden parochianen (offerblok)

woensdag 3 juli 2024

19 u. Mis voor de intenties t.e.v. Onze Lieve Vrouw ter Hulpe (zegen kapel)

donderdag 4 juli 2024

19 u. Mis voor de parochiale contactpersonen en hun families

vrijdag 5 juli 2024

19 u. Mis voor de intenties t.e.v. Onze Lieve Vrouw ter Hulpe (zegen kapel)

maandag 8 juli 2024

19 u. Mis voor overleden parochianen (offerblok)

dinsdag 9 juli 2024

19 u. Mis voor de intenties t.e.v. Onze Lieve Vrouw ter Hulpe (zegen kapel)

woensdag 10 juli 2024

19 u. Mis voor de intenties t.e.v. Onze Lieve Vrouw ter Hulpe (zegen kapel)

 

*Vladslo (klooster)

maandag 1 juli 2024

9.30 u. Mis voor overleden man

maandag 8 juli 2024

9.30 u. Mis voor de Goddelijke voorzienigheid

maandag 15 juli 2024

9.30 u. Mis voor de Goddelijke voorzienigheid

 

*Woumen

maandag 1 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

donderdag 11 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

vrijdag 12 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

maandag 15 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

dinsdag 16 juli 2024

18 u. Avondgebed en Fundatiemis voor Hosten kinders

donderdag 18 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

vrijdag 19 juli 2024

18 u. Fundatiemis voor Hosten kinders

 

 

 

WWW.KERKINDIKSMUIDE.BE